Open Broadcaster Software

0.657b

1.0

1

Twitch ile yayın yapmanın basit yolu

141.1k

Bu uygulamayı oyla

Open Broadcaster Software video oyunlarınızı kaydetmenize ve popüler Twitch.tv gibi hizmetleri kullanarak internet yoluyla yayın yapmanıza izin veren bir uygulamadır.

İnternet yoluyla oyunlarınızı yayınlayabilmek için Open Broadcaster Software uygulamasını kurmanız ve bunun için de gösterge panelinden kolaylıkla yapabileceğiniz Twitch hesabınızdan izleme anahtarı edinmeniz gerekir.

Open Broadcaster Software'daki ayarlardan çözünürlüğü, saniyedeki kareleri ve ses çıktısını seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, video kodlama sistemini değiştirebilir ve klavye kısa yollarını ayarlayabilirsiniz.

Open Broadcaster Software ile yayın yapmanın önemli bir adımı da profil oluşturmaktır. Bunu yapmak için Kaynak üzerine sağ tıklamanız ve yayınlamak istediğiniz oyunu eklemeniz gerekir. İşte bu kadar basit.

Open Broadcaster Software ayrıca oyunlarınızı çekerek onları sabit diskinize kaydetmenizi sağlar. Bunun için de yerel yayınlamaktan tutun da kaydetmeye kadar yerel cihaz üzerindeki ayarları değiştirmelisiniz. Bu şekilde, MP4 formatında herhangi bir oyunu kaydedebilirsiniz.

Open Broadcaster Software oyunlarınızı kaydetmek ve oldukça basit, hızlı bir şekilde paylaşmak için kullanabileceğiniz muhteşem bir yayın yapma uygulamasıdır.
Notlar

İçeriği düzgün bir şekilde yayınlamak için oldukça güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız vardır.

Uptodown X